Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Transfer de la facultatea de drept la academia de ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Transfer de la facultatea de drept la academia de politie. Posibil?

Urmez masterul la facutatea de drept (criminalistica) si vreau sa ma transfer la academia de politie (criminalistica aplicata) este posibil?mai trebuie sa dau examene la istorie,romana,limba straina+teste fizice?
Nu cred ca este posibil , intrucat admiterea la masterat se face numai prin concurs la Academia de Politie.