Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Schimbare sediu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Schimbare sediu

Buna ziua!
Am o societate care isi schimba sediul social din Bucuresti in Galati.
Cum procedez cu ITM-ul?
1. Trebuie depusa acea adresa prin care anunt si la Bucuresti si la Galati schimbarea de sediu?
2. Modific adresa si in Revisal
3. La transmiterea Revisalului este vreo schimbare? (intru pe aceeasi adresa: www.inspectiamuncii.ro - autentificare reges
Multumesc
1. Anuntati in scris atat ITM Bucuresti si ITM Galati despre schimbarea sediului social.

2. Modificati adresa anagjatorului. Modificarea se poate face apeland butonul "Modificare" pozitionat in toolbarul din partea superioara a ecranului principal in sectiunea "Angajator".
Salavati datele si generati fisierul care se va depune la ITM Galati.

3. Adresa pentru online este
[ link extern ]

Multumesc