Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Revisal - modificare date angajator
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Revisal - modificare date angajator

Buna ziua!
Vreau sa schimb adresa in Revisal, deoarece si-a schimbat sediul social, e bine daca intru pe Angajator, Modificare si o schimb ?
Modificare date angajator:
- Modificarea se poate face apeland butonul "Modificare" pozitionat in toolbarul din partea superioara a ecranului principal in sectiunea "Angajator".

- Se apasa butonul "Continuare > >" pentru a accesa urmatorul ecran.

- Se apasa butonul "Salveaza" pentru a salva modificarile facute la nivelul informatiilor angajatorului.

- Se genereaza fisierul si apoi se depune/transmite la ITM.