avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 636 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Revisal - modificare date angajator
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Revisal - modificare date angajator

Buna ziua!
Vreau sa schimb adresa in Revisal, deoarece si-a schimbat sediul social, e bine daca intru pe Angajator, Modificare si o schimb ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:11, 18 Iulie 2013
Modificare date angajator:
- Modificarea se poate face apeland butonul "Modificare" pozitionat in toolbarul din partea superioara a ecranului principal in sectiunea "Angajator".

- Se apasa butonul "Continuare > >" pentru a accesa urmatorul ecran.

- Se apasa butonul "Salveaza" pentru a salva modificarile facute la nivelul informatiilor angajatorului.

- Se genereaza fisierul si apoi se depune/transmite la ITM.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rectificativa in revisal AdiCov AdiCov Buna dimineata, Va rog sa-mi spuneti cum pot modifica in Revisal articolul cu care am inchis contractele de munca din art.55 b in art.173 Stiu ce inseamna ... (vezi toată discuția)
Revisal - operare modificare nume in urma casatoriei sfarghiuelena sfarghiuelena Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti cum modificam numele aferent unui contract de munca deja existent,modificare survenita in urma casatoriei(revisal).Va ... (vezi toată discuția)
Revisal vasilelacramioara vasilelacramioara va rog nu reusesc sa modifit salaiul unui salariat nu pot sa- l majorez cum trebuie sa procedez (vezi toată discuția)