Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Noua lege de salarizare unitara - magistrati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Noua lege de salarizare unitara - magistrati

Buna ziua !
Va rog sa-mi comunicati, magistratii pe ce treapta de salarizare din grila vor fi incadrati ?
Multumesc
Pana la intrarea in vigoare a legii salarizarii unitare cred ca este prematur sa vorbim despre asa ceva.
Buna ziua,
Cand intra in vigoare Noua lege a salarizarii unice a personalului platit din fonduri publice?
Proiectul noii legi a salarizării a fost publicat de Ministerul Muncii. Vezi care sunt coeficienţii de ierarhizare corespunzători claselor de salarizare exista la adresa: [ link extern ] /
Eu lucrez ca bibliotecar scolar cu o jumatate de norma si ma interesa daca mai exista aceasta functie in noua grila de salarizarea ...am vazut un draft unde in zadar am cautat dar nu am gasit bibliotecarul.
Multumesc.
Probabil de la 01.01.2017 ...