avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 614 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Noua lege de salarizare unitara - magistrati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Noua lege de salarizare unitara - magistrati

Buna ziua !
Va rog sa-mi comunicati, magistratii pe ce treapta de salarizare din grila vor fi incadrati ?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:55, 16 Mai 2016
Pana la intrarea in vigoare a legii salarizarii unitare cred ca este prematur sa vorbim despre asa ceva.
Buna ziua,
Cand intra in vigoare Noua lege a salarizarii unice a personalului platit din fonduri publice?
Proiectul noii legi a salarizării a fost publicat de Ministerul Muncii. Vezi care sunt coeficienţii de ierarhizare corespunzători claselor de salarizare exista la adresa: [ link extern ] /
Eu lucrez ca bibliotecar scolar cu o jumatate de norma si ma interesa daca mai exista aceasta functie in noua grila de salarizarea ...am vazut un draft unde in zadar am cautat dar nu am gasit bibliotecarul.
Multumesc.
Probabil de la 01.01.2017 ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Noua lege a salarizarii ANAMARIA11 ANAMARIA11 cum se calculeaza salariile in anul 2012 dupa noua lege a salarizarii (vezi toată discuția)
Incadrare dupa promovare IDANUT IDANUT Daca promovez anul acesta din inspector principal in inspector superior, as dori sa stiu cum o sa fiu incadrat tinind cont ca am o vechime de 25 de ani in ... (vezi toată discuția)
Avansare in treapta de salarizare juli71 juli71 Sunt angajata in funtia de expert I principal 3 din august 2007. Pana in ziua de azi nu am avansat nici o treapta de salarizare ramanand la salariul de ... (vezi toată discuția)