Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie militara
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie militara

Speta: Tatal meu are 58 ani, a lucrat cca 17 ani ca si cadru militar a fost trecut in rezerva, plus alti cativa ani de munca in mediu privat. In momentul de fata nu lucreaza, poate sa solicite pensie militara anticipata, unde trebuie sa se adreseze in acest sens?

Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~