Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

In centrul orasului CARANSEBES si anume in MOLL si.a facut sediu S.C (editat) S.R.L.Trecand pe acolo am fost ..acostati..de doi barbati spunand ca fata e potrivita pt model si ca ei ne pot ajuta sa obtinem anumite contracte de publicitate....fata fiind curioasa am zis ca sa urcam si sa vedem despre ce este vorba.Acolo s.a prezentat o d.na ..a zis ca ea e directoru si ca ea ne poate reprezenta pt obtinerea de contracte ....m-a prostit si am de la semnat contractul...am fost chemata cu fata la sedinta foto si a ramas sa merg la sediu lor dupa 60 de zile sa-mi dea albumul foto..DUPA ACEST TIMP AM MERS LA SEDIU SI NU MAI ERA NIMENI ACOLO.ACUM 2 ZILE AM PRIMIT ALBUMUL ACASA SI O ..NOTIFICARE..de la o firma S.C.(editat) S.R.L.ca in 5 zile sa le depun in cont o anumita suma pt albumul foto daca nu se ajunge la judecata.AS VREA SA STIU DACA E CEVA LEGAL SAU E O INSELATORIE???? ATASEZ MAI JOS SI ACTELE CARE LE AM PRIMIT.
george-neagu, moderator
Depinde ce clauze contine contractul pe care l-ati semnat.Pe site nu apare nici un document atasat.
NU am putut sa le atasez aici si v.am trimis actele pe emailul dumneavoastra
dragalinapostolachemihaela, utilizator