Forum Discuţii juridice Executare silită Intrebare termeni
Discuție deschisă în Executare silită

Intrebare termeni

Ma puteti ajuta cu o lamurire referioare la urmatoarea: ''...reclamantul X în calitate de procurator al numiţilor Z şi Y cum din eroare s-a consemnat.'' ? Ma intereseaza, daca imi puteti spune, care ar fi legatura sau relatia dintre X si Z, respectiv Y.
Stiu ca este vag dar credeti ca ma puteti ajuta cu un raspuns? Este preluat din solutia pe scurt dintr-un dosar.
X este reprezentantul lui Z şi a lui Y. El acţionează în numele lor, pe baza unei procuri.