Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Felicitari si multumiri
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Felicitari si multumiri

Seara buna.
Daca ne vom cunoaste vreodata, veti afla ca nu sunt nici prea diplomata si ca nu am nici periute prin buzunare.
Astfel, va rog sa ma credeti cand va multumesc pentru sprijinul acordat de-a lungul timpului. Intotdeauna, pe www.avocatnet.ro, am gasit raspunsuri si informatii valide, utile si corecte despre toate subiectele de interes pentru mine.
Multumesc frumos, sper sa ne imprietenim,
Dodo Tecaru
Felicitari pentru ca ati inteles sa multumiti acelora care prin atentia acordata subiectelor initiate de dvs,au exprimat opinii si informatii care s-au dovedit folositoare dvs