avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1961 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Ce card de debit sa aleg? Sunt student.
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Ce card de debit sa aleg? Sunt student.

[ link extern ]
[ link extern ] /

Ce sa aleg? :frantic:
Cel mai recent răspuns: Floarea Cring , Consultant credite si finantari 11:37, 10 August 2015
Dintre cele doua, Banca Transilvania are cele mai mici costuri. Bancile au pachete de beneficii pentru studenti si elevi si nu platesc comisioane.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cont bancar la asociatiile de proprietari si comisioane la incasare w_v_w_v w_v_w_v As dori sa stiu ce banci folositi pentru conturile asociatiilor dv. Daca pana acum ma laudam cu banca mea Raiff acum au introdus un nou comision la incasare ... (vezi toată discuția)
Plata salariului cash utiliyator utiliyator Angajatii din sectorul de stat care lucreaza in institutii unde intreg personalul este platit prin intermediul cardurilor pot opta pentru plata salariului ... (vezi toată discuția)
Obligata de angajator sa-mi deschid cont la o anumita banca alexiaalina alexiaalina Pot fi obligata sa-mi deschid cont la o banca anume impusa de angajator pentru a-mi putea primi salariul?? multumesc anticipat (vezi toată discuția)