Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Vanzare apartament
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Vanzare apartament

Buna ziua,
Doresc sa vand un apartament cu 2 camere. As vrea sa stiu daca este obligatoriu sa fac cadastru acestuia sau se poate vinde si fara (si ma inteleg cu noul proprietar).
Va multumesc.
Trebuie sa faceti cadastru. La notar se cere acest document.