Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva intreprinderii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva intreprinderii

Am lucrat la intreprinderea " 6 Martie " din Timisoara . Dupa 89 a fost daramata acolo sunt alte cladiri acum. Cum pot gasi arhiva intreprinderii, cui trebuie sa ma adresez, pentru a obtine adeverinta de vechime ? Multumesc.
Puteti sa va adresati la Direcţia Judeţeană Timis a Arhivelor Naţionale
Adresa: Timişoara, str. Andrei Mocioni nr. 8,cod 300038, jud. Timiş
Telefon: 0256/402371
E-mail: timis@arhivelenationale.ro
Program Sala de studiu: Luni-Joi: 8,30-15,30
E-mail Sala de studiu: salastudiu.timis@arhivelenationale.ro
Audienţe şef serviciu: Miercuri: 12.00-16.00
Sau puteți contacta firmele de arhivă autorizate pt păstrare și conservare din Timișoara. Le găsiți înscrise aici, la județul Timiș:

[ link extern ]
Ionica Porumbel, Consultant in arhivarea documentelor
Bună zioa.Va rog să-mi spuneți de unde as putea scoate vechimea de la fabrica de sticla Tomesti.
Vi s-a dat raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Buna ziua,as dorii sa stiu unde gasesc arhiva de la Aviatia utilitare Timisoara
Multumesc