Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... bună ziua. unde pot găsi arhivele ILSA Timișoara?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

bună ziua. unde pot găsi arhivele ILSA Timișoara?

Puteti sa va adresati la Direcţia Judeţeană Timis a Arhivelor Naţionale
Adresa: Timişoara, str. Andrei Mocioni nr. 8,cod 300038, jud. Timiş
Telefon: 0256/402371
E-mail: timis@arhivelenationale.ro
Program Sala de studiu: Luni-Joi: 8,30-15,30
E-mail Sala de studiu: salastudiu.timis@arhivelenationale.ro
Mulțumesc frumos.