Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vă rog, unde aș putea găsi arhiva Electromotor S.A. ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vă rog, unde aș putea găsi arhiva Electromotor S.A. Timișoara ...

Vă rog, unde aș putea găsi arhiva Electromotor S.A. Timișoara ?

Incercati aici: [ link extern ]
Electromotor SA a devenit Bega Electromotor SA care a fuzionat cu BEGA TURISM SA - Str. MARASESTI nr. 1-3, Timişoara .

Incercati la aceasta societate sa va elibereze adeverinta in cauza sau daca nu poate sa va spuna unde se afla arhiva.

sau la
Direcţia Judeţeană Timis a Arhivelor Naţionale
Adresa: Timişoara, str. Andrei Mocioni nr. 8,cod 300038, jud. Timiş
Telefon: 0256/402.371
E-mail: timis@arhivelenationale.ro