Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhive
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhive

Tatål meu a lucrat 5 ani la Avicola,Arad.
La scoaterea vechimi nu se mai då spor si nici gruppe.de ce?
Unde sunt arhivele Trusul Constroctiilor Industriale din Timisoara?
Multumesc
Koti, utilizator
Incercati la
Direcţia Judeţeană Timis a Arhivelor Naţionale.
Adresa: Timişoara, str. Andrei Mocioni nr. 8,cod 300038, jud. Timiş
Telefon: 0256/402.371
E-mail: timis@arhivelenationale.ro
Bună ziua, spune-mi vă rog unde pot gasi Arhiva din anul 1979 1980 al intreprinderii Ambalajului Metalic Timișoara, calea Buziasului . Mulțumesc!
ntreprinderea „Ambalajul metalic” Timișoara a devenit in 1990 „Agatex” - S.A
[ link extern ]