Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cum se poate obtine o adeverinta din care sa rezulte ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cum se poate obtine o adeverinta din care sa rezulte perioada lucrata la Combinatul Petrochimic Solventul Timisoara?

Buna ziua, cum se poate obtine o adeverinta din care sa rezulte perioada lucrata la Combinatul Petrochimic Solventul Timisoara? Unde se afla arhiva societatii? Multumesc
Child2Lead, utilizator
Adeverinta o puteti solicita de la detinatorul legal alarhivei Combinatului Petrochimic Solventul Timisoara.

In acest caz, puteti sa intrebati la :
Directia Judeteana Timis a Arhivelor Nationale:
Adresa: Timişoara, str. Andrei Mocioni nr. 8,cod 300038, jud. Timiş
Telefon: 0256/402.371
E-mail: timis@arhivelenationale.ro

sau

FERM CONSULT SPRL- lichidator judiciar