Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Mi-a fost sters un topic de pe acest forum
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Mi-a fost sters un topic de pe acest forum

Am postat o reclamatie in sectiunea de reclamatii... care insa a fost stearsa.
Nu stiu de cine si de ce. Consider ca s-ar fi cuvenit sa fiu informat.
In subsidiar, consider ca nu s-ar fi cuvenit stergerea topicului fara sa fiu informat in prealabil.
Si mai in subsidiar, consider ca nu se cuvenea stergerea topicului deloc.
Buna dimineata,

O luam de la capat? V-am mai explicat: aceasta sectiune este descrisa ca fiind locul unde se posteaza sugestii, critici si intrebari cu privire la facilitatile oferite de Avocatnet.ro. Daca aveti ceva de reclamat in privinta moderarii contactati adminii.
In subsidiar, consider ca ar trebui sa cititi atent Regulamentul de postare.
Si mai in subsidiar, va anunt ca daca mai deschideti astfel de topicuri va sanctionez.

Toate cele bune.
Profitand de topicul deja deschis...ca sa nu mai deschid altul: vreau sa fac plangere impotriva faptului ca am solicitat moderatoarea Gabriela Pintea prin mesaj privat... si de mai bine de 2 zile nici macar nu mi-a raspuns!
Faceti.
Unde o trimiteti?
Am formulat-o aici!
Avand in vedere faptul ca se refera tocmai la esecul conversatiei private.
Nu consider ad validitatem formalismul de a expedia mesaj privat.
Nici in contencios admiinistrativ... cand institutia publica nu raspunde la petitie, nu mai exista obligativitatea parcurgerii procedurii plangerii prealabile.
Va rog sa reveniti cu picioarele pe pamant.
Sunteti pe un forum online, deci intr-un spatiu public dar pe domeniu privat cu reguli putine si clare. Printre acele reguli nu exista niciuna care sa oblige moderatorii la fun chat cu utilizatorii.