Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturi salariale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturi salariale

Va rog mult,caut legislatie pentru plata unor drepturi salariale din 2012.
unde sunteti angajat?
Ce va intereaza mai exact ?
Bugetar.Calcul salariu eronat in 2012.Pot primi diferanta acum? Nu gasesc legislatie...
llumy, utilizator
Vedeti:
Legea nr. 284/2010, privind salarizarea unitara a personalului platit din fonduri publice

Legea nr.283/2011 privind aprobarea Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 80/2010 pentru completarea art. 11 din Ordonanţa de urgenţă a Guvernului nr. 37/2008 privind reglementarea unor măsuri financiare în domeniul bugetar
Este ceva in Codul muncii- dar nu gasesc...ca se pot plati ...dar sa nu depaseasca 3 ani.