Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... abrogat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

abrogat

OMFP 946/2005 ,este in vigoare ?
Multumesc!
Ordinul nr. 946 din 4 iulie 2005 pentru aprobarea Codului controlului intern/managerial, cuprinzând standardele de control intern/managerial la entităţile publice şi pentru dezvoltarea sistemelor de control intern/managerial a fost abrogat prin Ordinul nr.808/2015 al ministrului finanţelor publice privind abrogarea Ordinului ministrului finanţelor publice nr. 946/2005 pentru aprobarea Codului controlului intern/managerial, cuprinzând standardele de control intern/managerial la entităţile publice şi pentru dezvoltarea sistemelor de control intern/managerial .
Multumesc!