Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Frauda
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Frauda

cum pot demostra ca eu nu am lucrat niciodata la o anumita firma ???? multumesc
Ati semnat un c.i.m. cu acea societate sau vreun document pentru societatea respectiva?
Cornel Vasile, Consilier juridic
nu
O alta posibilitate ar fi sa va adresati ITM-ului sa va comunice daca figurati cu c.i.m. transmis in REVISAL la S.C. .....
multumesc mult pentru raspuns .... pot suna la ITM sau trebuie sa merg personal
Depuneti o solicitare in scris la ITM.