avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1709 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Caut adresa trustul instalatii montaje Iasi
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Caut adresa trustul instalatii montaje Iasi

Sunt Ion și m-am apucat sa imi strang actele pt pensie si nu gasesc nicaieri un nr de telefon sau o adresa a Trustului Instalatii Montaj din Iasi, Sant. 3 Suceava. Am lucrat acolo in anul 1974. Am nevoie de la ei de adeverinta.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:28, 24 Iulie 2024
Puteti sa va adresati:
Direcţiei Judeţene Suceava a Arhivelor Naţionale

Adresa: Suceava, strada Alexandru cel Bun nr. 45 D, cod 720052, jud. Suceava
Telefon: 0230/531572 (secretariat), 0230/203726 (relaţii cu publicul), 0230/203726 (sala de studiu)
Fax: 0230/203720 (secretariat), 0230/203727 (șef serviciu)
E-mail: suceava@arhivelenationale.ro

si/sau

Direcţia Judeţene Iasi a Arhivelor Naţionale
Adresa: B-dul Carol I nr. 26, Iaşi, jud. Iaşi
Telefon: 0232/307901 (secretariat), 0232/307902 (relații cu publicul), 0232/307900 (șeful serviciului)
Fax: 0232/267635
E-mail: iasi@arhivelenationale.ro
Va rog domnule Ion caut şi eu aceasta arhiva. Dacă ați gasit-o să îmi spuneti şi mie unde este. Va rog frumos. Sau poate altcineva știe. Va rog să lasati comentariu aici.
Cu recunoștință.

strug a scris:

Sunt Ion și m-am apucat sa imi strang actele pt pensie si nu gasesc nicaieri un nr de telefon sau o adresa a Trustului Instalatii Montaj din Iasi, Sant. 3 Suceava. Am lucrat acolo in anul 1974. Am nevoie de la ei de adeverinta.

Intrebati aici
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua ! Îmi puteți spune vă rog frumos unde pot găsi ... Cristina . T Cristina . T Bună ziua ! Îmi puteți spune vă rog frumos unde pot găsi arhiva pentru T.I.M Iași ( Trustul Instalații Montaj Iași , Șantierul 3 Suceava ) !? ... (vezi toată discuția)
Cerere info arhiva cornel-matei cornel-matei buna ziua, incerc sa ajut o persoana sa-si recupereze cartea de munca, ce a lucrat in 1989 la ALH Iasi - Baraj Pascani; exact asa mi-a transmis ca se numea ... (vezi toată discuția)