avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1810 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... activitati specifice si incasari pe caon CAEN 5819 - ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

activitati specifice si incasari pe caon CAEN 5819 - alte activitati de editare

Buna ziua,

Am deschis recent o firma cu obiect principal de activitate - alte activitati de editare , cod caen 5819.

1. Doresc sa stiu daca exista o lista cu activitati specifice / produse / servicii care se pot efectua pe acest cod caen?

2. Doresc sa achizitionez/dezvolt un soft pantru a crea tiparituri motivationale personalizate: agende, caiete de vise...
si vreau sa confirm urmatoarele aspecte:
- sunt ok platile online de licente pentru aplicatia/ utilizarea respectivului soft pe acest cod caen?
- cum ma asigur ca produsul meu finit se incadreaza in ”alte tiparituri”?


Multumesc!

Alte discuții în legătură

Cod caen potrivit Andra77777 Andra77777 Buna ziua, As vrea sa stiu ce cod CAEN este potrivit pentru urmatoarea activitate: o persoana comanda la o tipografie caiete, agende cu un anumit design ... (vezi toată discuția)
Caen tiparire tipizate (facturi, chitantiere, etc.) florin89 florin89 Buna ziua, Am cautat pe internet un raspuns la urmatoarea intrebare, dar nu am gasit nimic clar: Trebuie autorizatii speciale pentru a putea produce ... (vezi toată discuția)
Este necesar caen de tiparire? ionelbaciu87 ionelbaciu87 Buna ziua avocatnet.ro, Ma gandesc sa incep o afacere cu felicitari/invitatii/calendare/etichete de sticle/etc.. personalizate pe care sa le fac la ... (vezi toată discuția)