Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN potrivit
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN potrivit

Buna ziua,

As vrea sa stiu ce cod CAEN este potrivit pentru urmatoarea activitate: o persoana comanda la o tipografie caiete, agende cu un anumit design (creat de persoana in cauza) si apoi le vinde in magazine online si magazine fizice.

Multumesc.
Codurile CAEN 5819 Alte activitati de editare si 4791Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet