Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... apartament prima casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

apartament prima casa

Buna ziua, doresc vanzarea apartamentului achizitionat prin prima casa. Au trecut 6 ani de la cumparare si am achitat luna aceasta creditul integral. Ar putea fi vreo problema la vanzare? Trebuie indeplinite si alte criterii? Multumesc anticipat!
Daca exista document din partea bancii si a fonului de garantare ca imobilul a fost integral achitat,puteti sa instrainati bunul imobil