Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

am o intrebare la dumneavoastra, se mai poate recumpera taxa de mediu la masini ? am platit taxa la un bmw acum cateva zile si am avut accident si nu mai am ce face cu masina si doresc sa o recuperez. am platit 800 euro
Puteti incerca recuperarea taxei in instanta .
dar se mai poate? sau doar la cele mai vechi de un anumit an.? adica care au platit taxa pana la un an respectiv?