avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 866 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Procedura de depunere in original a unei probe.
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Procedura de depunere in original a unei probe.

Care este procedura de depunere a unei probe in original ? Cum pot avea dovada depunerii in original a unui obiect?
Mentionez ca la cererile de administrare de probe ,nu s-a raspuns niciodata.Iar procurorul de caz cat si prim procuror favorizeaza infractorul.
Cererile care au fost inregistrate pe data de 1205 ela apar inregistrate pe 2705.
Prim -procuror refuza sa de -a informatii in legatura cu plangerea penala.

Ultima modificare: Luni, 31 August 2015
stelu2015, utilizator

Alte discuții în legătură

Plangere impotriva ordonatei procurorului!! laura lacto laura lacto CUM SE AFCE O PLANGERE IMPOTRIVA ORDONANTEI PROCURORULUI DE SCOATERE DE SUB URMARIRE PENALA???????? HELP ME PLS (vezi toată discuția)
Politistul nu imi da nr. de inregistrare. Tarzan2012 Tarzan2012 Am mers sa depun o cerere si o plangere penala la postul de politie. Plangerea si cererea am facut-o in doua exemplare (una pt. a ramane la politie, una pt ... (vezi toată discuția)
Agresiune facuta de un jandram in sediul parchetului general ic_i ic_i Am deschis un subiect la drept civil intitulat \"Interdictie ceruta de o persoana aflata in litigiu cu mine\" ... (vezi toată discuția)