Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Procedura de depunere in original a unei probe.
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Procedura de depunere in original a unei probe.

Care este procedura de depunere a unei probe in original ? Cum pot avea dovada depunerii in original a unui obiect?
Mentionez ca la cererile de administrare de probe ,nu s-a raspuns niciodata.Iar procurorul de caz cat si prim procuror favorizeaza infractorul.
Cererile care au fost inregistrate pe data de 1205 ela apar inregistrate pe 2705.
Prim -procuror refuza sa de -a informatii in legatura cu plangerea penala.

stelu2015, utilizator