Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Promovare produse de amenajare interioara
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Promovare produse de amenajare interioara

Buna ziua,

sunt inginer horticol si am infiintat un PFA. Am ca obiect de activitate principala Activitati de intretinere peisagistica. Facand lucrari de amenajari gradini mi s-a oferit ocazia sa pot promova produse pentru amenajari interioare, gen gresie, piatra pavaj, faianta....etc....doar sa le promovez si in baza clientilor care ii trimit la firma respectiva mi se plateste comision, eu doar promovez, nu vand, va rog frumos sa imi spuneti daca eu pot face acest lucru, nu am gasit in Codul CAEN cod pentru promovare produse, va rog sa ma indrumati ce sa fac.

Multumesc frumos,
Raluca P
pirvuralucam, utilizator
CAEN 7311 și 8299.