Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Inregistrarea domeniului Conformitate in lista de ...
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Inregistrarea domeniului Conformitate in lista de profesii

Buna ziua,

Stimata Dna./Dl.

Sunt inregistrat pe site-ul dvs. avocatnet.ro, care imi este util in desfasurarea activitatii profesionale.
Am rugamintea ca in cadrul campului alte profesii sa fie inregistrat si domeniul Conformitate, in prezent avand functia de Head of Compliance Department in cadrul Grupului Financiar Porsche iar pe site-ul dvs. figurez din lipsa de optiuni cu experienta in Criminalistica si Investigatii private, domenii care nu au legatura cu expertiza proprie.

Cu stima,

Cosmin Domniteanu
Buna seara,

Imi puteti da mai multe detalii? Ma intereseaza pentru ca in cazul in care includem un domeniu in catalogul profesional, ar fi util sa aiba si cateva subdomenii asociate. La Avocati, spre exemplu, sunt subdomeniile legate de tipul de drept pe care il practica.

In cazul consultantilor a caror activitate este "conformitatea", cam cate tipuri de subdomenii am putea afisa?

Multumesc.