Forum Discuţii juridice Executare silită Validare poprire
Discuție deschisă în Executare silită

Validare poprire

Am primit o citatie si la obiectul dosarului scrie :validare poprire ce presupune ?
Mi-e teamă că Asociațiea e executată și se dorește validarea popririi împotriva dvs. ca să plătiți creditorului Asociației ceea ce datorați dvs. Asociației de proprietari. O inepție născoită de avocați și la care, din păcate au achiesat unii judecători. Am văzut astfel de acțiuni admise.