Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Ultimul domiciliu in România
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Ultimul domiciliu in România

Care domiciliu este considerat ca fiind ultimul domiciliu al cetățeanului roman CRDS? Am avut buletin(CI) cu domiciliul intr-un județ si in ultimul an înaintea plecării din țară am avut viză de flotant in alt județ pe un an la adresa casei părintești fiind luata in spatiul locativ de mama proprietara locuintei ....Aceasta in caz ca pe viitor va trebui să scot adeverinta cu ultimul domiciliu în România de la Biroul de Evidenta a Populației ..:(
Mulțumesc pentru răspunsul edificator Ares-3...=D>