Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Contributii angajat
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Contributii angajat

Buna ziua
Am pe cineva care are o asociatie sportiva si are contract munca la acesta asociatie .As dori sa stiu cat trebuie sa plateasca la stat pentru un salar minim pe economie .Multumesc anticipat
~ Conținut șters la cerere ~
Pentru cine vrea informatii si pentru alte sume, calculul a fost luat de aici:

[ link extern ]