avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 390 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 ANEXE
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

ANEXE

CE SE INTAMPLA CU ANEXELE LA CERTIFICATUL DE INREGISTRARE. AM INTELES CA TB. PREDAT LA ONRC.
Cel mai recent răspuns: CRISTIANA GANEA , Consilier juridic 16:24, 17 Iulie 2009
Din cate stiam, anexele la certificatul de inregistrare se predau in conditiile in care doresti sa suspenzi activitatea firmei.

Detineti alte informatii decat cele stiute de mine?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inregistrare in scopuri de tva bob02008 bob02008 Ca sa inscriu o firma nou infiintata , platitoare de tva am inteles ca trebuie ca cei de la ONRC sa imi elibereze un alt certificat constatator din care sa ... (vezi toată discuția)
Taxe percepute pentru suspendare activitate srl adrianadamian2009 adrianadamian2009 Buna ziua. Sunt interesata sa suspend activitatea unei societati neplatitoare de TVA. Doresc sa ma ajutati cu cateva informatii legate de suspenadarea ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa ies din reg com ? GENAN GENAN Am o problema sa va aduc la cunostiinta . am fost administrator al unui srl cu profil medical fara sa am actiuni in firma. in oct asociatii mi-au acceptat ... (vezi toată discuția)