Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... obtinere diplome
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

obtinere diplome

Care este durata de obtinere a unei diplome de facultate in mod normal?
alina_25, utilizator
Ordin nr. 657/2014 pentru aprobarea Regulamentului privind regimul actelor de studii in sistemul de invatamant superior

Art. 19
(1) Titularii sau imputernicitii acestora au dreptul sa solicite
eliberarea actelor de studii completate dupa maximum 12 luni de la promovarea examenelor de finalizare a studiilor, respectiv dupa maximum doua luni de la acordarea titlului de doctor.
.....