avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 717 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transformare post inainte cu 1 luna inainte de examen
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transformare post inainte cu 1 luna inainte de examen

Buna ziua!
as dori sa stiu, daca inainte de examen se poate transforma/modifica un post de muzeograf I in referent I?
La o intitutie publica, (contractuala).
Va multumesc

Alte discuții în legătură

Cum se pot recunoaste studiile superioare in cadrul unei institutii in care activez pe o functie cu studii medii? me_queen me_queen Buna ziua, As avea nevoie de o indrumare, sunt angajata pe functia de referent, care nu necesita studii superioare, insa inainte de a ma angaja am sustinut ... (vezi toată discuția)
Amul acesta termin facultatea spiru haret, zi, 3 ani, specialitatea marketing. cum voi fi incadrata? Sara.CD Sara.CD Buna ziua, Lucrez intr-o institutie de cultura, bibliotecara incadrata pe studii post-liceale, anul acesta sunt in anul 3 la Facultatea Spiru Haret, zi, ... (vezi toată discuția)
Promovarea in administratia publica iulianadonose iulianadonose Sunt numita temporar pe functia de inspector de personal la o unitate de administratie publica si am intalnit doua situatii :una a unui angajat care a implinit ... (vezi toată discuția)