Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Intampinare prin posta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Intampinare prin posta

buna ziua .m-ar interesa si pe mine daca se poate trimite o intampinare prin posta .multumesc anticipat
Da. Recomndat cu confirmare de primire.
Mai aveți opțțiunea de a trimite întâmpinarea prin poștă, cu conținut declarat și cu confirmare de primire. Vă sfătuiesc să o trimiteți și prin fax nu numai prin poștă.
Puteti trimite prin posta cu confirmare de primire, prin fax sau mail-scanati-o si expedeiati prin mail.Instanta este obligata sa o inregistreze si sa o stampileze, capatand data certa.