Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Inregistrari RJIP
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Inregistrari RJIP

Cum trebuie sa faca inregistrarile in RJIP platitorii de TVA, cu sau fara TVA?
Pentru perioada 01.01-28.02.2015 se inregistreaza fara TVA.Incepand cu 01.03.2015 cu TVA.