Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... va rog cateva informatii - demisia
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

va rog cateva informatii - demisia

buna, va rog poate sa imi de-a si mie cineva din domeniu mai multe informatii cu privire la demisie?
aoleu..de nu s-a mai dezbatut subiectul acesta pe forum de m-am saturat.Da si tu o cautare dupa cuvantul demisie si citeste ce s-a scris pana acum
multumesc, doar ca aici nu s-a inregistrat tot mesajul meu. daca ai bunavointa sa te uti pe celalat mesaj al meu - nistaric, vei vedea intreaga mea problema.