Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... PROCEDURA DE APLICARE A ORDONANTEI 40/2015 PRIVIND ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

PROCEDURA DE APLICARE A ORDONANTEI 40/2015 PRIVIND RESTITUIREA TAXEI AUTO

Buna ziua, doresc o informatie. A fost publicata procedura de aplicare a ordonantei 40/2015 ? Eu nu am gasit aceasta procedura cu tote ca a trecut termenul de 45 de zile. Va multumesc.
Inca nu. Mai asteptam .