avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 674 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... PROCEDURA DE APLICARE A ORDONANTEI 40/2015 PRIVIND ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

PROCEDURA DE APLICARE A ORDONANTEI 40/2015 PRIVIND RESTITUIREA TAXEI AUTO

Buna ziua, doresc o informatie. A fost publicata procedura de aplicare a ordonantei 40/2015 ? Eu nu am gasit aceasta procedura cu tote ca a trecut termenul de 45 de zile. Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Dan Cozma , Consilier juridic 07:38, 29 Octombrie 2015
Inca nu. Mai asteptam .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Aplicare decizia nr. 794/2016 curtii constitutionale. Mihaiii2017 Mihaiii2017 Buna ziua, Lucrez ca bibliotecar intr-o biblioteca publica. Am avut discutii pe personalul specializat de la alte biblioteci din tara si am aflat ca acestia ... (vezi toată discuția)
Datorez cass ? gabidobre28@yahoo.com gabidobre28@yahoo.com Nu pot închide un PFA , întrucât la ANAF apar cu sume de plată la CASS în perioada 2015-31. 12.2017. , cu toate că a fost dată O.G. pt. anularea lor, ... (vezi toată discuția)
Taxa auto Petri14 Petri14 Buna Ziua! Am depus dosarul la Finate publice timisoara ptr recuperarea taxei(tin sa mentionez ca am castigat procesul cu statul) iar cei de acolo mi-au dat ... (vezi toată discuția)