Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... recuperare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

recuperare pensie

Buna ziua!
daca un pensionar a decedat in luna septembrie 24 anul acesta,dreptul cuvenit pe luna septembrie nu trebuia sa-l primim noi familia?
mai ales ca pensia i se vira in cont,unde trebuie sa ne adresam pt a recupera banii,va rog?
nu am primit nici talonul pt luna septebrie.
yrsache45, utilizator
e logic,daca exista talon ,ar trebui sa existe si bani;eventual sa stim unde sa cautam greseala!
Aveti cardul ?
Stiti P.I.N.-ul la el ?

Din cele postate,se intelege ca,nu.
Carp Mircea, utilizator