Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Status
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Status

Doar o intrebare pe care nu stiam unde s-o... adresez.
Mi-a sters careva statusu`?
Nu cred. Am patit si eu , in sensul ca imi disparuse la un moment dat.Puteti sa il scrieti din nou!B-)
Nu v-a sters nimeni status-ul. :)
sar`na:D
Cred ca se setrge singur duap un anumit timp, asa este Alin?

Alin, Ieri ne-am amuzat de statusul tau, sper ca azi ai o zi mai buna :)
:)) Merci. Aproape toate zilele sunt bune. Daca as pleca urechea la tot ce zboara as ajunge la Balacenaca in 2 zile:happy: