Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... obtinere atestat agent paza - dosar penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

obtinere atestat agent paza - dosar penal

buna ziua , am o intrebare referitoare la obtinerea unui atestat de paza .......in anul 2007 am fost cercetat penal pentru infractiunea de furt calificat , am primit o amenda administrativa , am platit-o , si de atunci am fost baiat cuminte , nemaiavand nici o problema cu legea .........acum as vrea sa imi iau un atestat pentru agent de paza , cazierul este curat , , ieri l-am scos , este posibil ca politia sa refuze eliberarea atestatului avand in vedere fapta din 2007 ? multumesc!:)
Nu, daca a intervenit reabilitarea nu mai sunteti decazut din niciun drept.
~ Conținut șters la cerere ~