avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 804 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Hotararea CNFPA/ ANC nr. 2015 din 2009
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Hotararea CNFPA/ ANC nr. 2015 din 2009

Buna ziua,

As dori sa stiu daca Hotararea ANC (Autoritatea Nationala pentru Calificari) fost CNFPA (Consiliul Naţional de Formare Profesionala a Adulţilor) nr. 215 din 2009 este in vigoare si unde as putea gasi textul acestei Hotarari. Mentionez ca am cautat pe site-ul ANC si nu am gasit documentul.

Multumesc.
Ultima modificare: Vineri, 13 Noiembrie 2015
DanAlyna, utilizator

Alte discuții în legătură

Curs calificare maistru constructii Alina Pene Alina Pene As dori sa aflu o firma specializata care organizeaza cursuri de calificare pt meseria de maistru in constructii, preferabil in Ploiesti, daca nu in Bucuresti. ... (vezi toată discuția)
Diploma boby_zb boby_zb Buna seara, tocmai am sustinut in urma cu o luna un examen pentru nivelul 3 de coafor stilist si cand am fost sa imi iau diploma am primit o foaie pe care o ... (vezi toată discuția)
Furnizori de formare profesionala boholt boholt Buna ziua! Problema mea este urmatoarea. Daca eu, ca peroana fizica am urmat un curs de formator prin Ministerul Culturii, ma intereseaza daca pot sa obtin o ... (vezi toată discuția)