Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Hotararea CNFPA/ ANC nr. 2015 din 2009
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Hotararea CNFPA/ ANC nr. 2015 din 2009

Buna ziua,

As dori sa stiu daca Hotararea ANC (Autoritatea Nationala pentru Calificari) fost CNFPA (Consiliul Naţional de Formare Profesionala a Adulţilor) nr. 215 din 2009 este in vigoare si unde as putea gasi textul acestei Hotarari. Mentionez ca am cautat pe site-ul ANC si nu am gasit documentul.

Multumesc.
DanAlyna, utilizator