Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... curs calificare maistru constructii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

curs calificare maistru constructii

As dori sa aflu o firma specializata care organizeaza cursuri de calificare pt meseria de maistru in constructii, preferabil in Ploiesti, daca nu in Bucuresti. Am sunat la AJOFM Ploiesti insa nu sunt autorizati pt. un astfel de curs. Multumesc!
Pe situl Consiliului National de Formare Profesionala a Adultilor gasiti la sectiunea Registrul National al Furnizorilor de Formare Autorizati o lista a tutiror furnizorilor de formare profesionala autorizati pe calificari

[ link extern ] /
Multumesc mult, am gasit 2 firme, mi-ati fost de-un real ajutor.
buna am cautat pe cnfpa si nu am gasit nimic de maistri constructori zimi si mie care sunt cele 2 firme.ms
Asociatia Kofoed's School Romania si Fundatia Ergorom 99, organizeaza programe de pregatire pt profesia maistru constructii civile, industriale si agricole, in principiu in Buc., dar in functie de nr. de cursanti, aceste doua firme organizeaza cursurile si-n Ploiesti. Incearca si la ªCOALA DE TEHNICIENI FPIP Viitor Cluj.