avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1076 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... legat de stomatologie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

legat de stomatologie

in ce masura casa de sanatate poate deconta lucrari de stomatologie (extractii tratamente lucrari dentare). Ce legilatie reglementeaza activitatea caselor de sanatate ?
Cu stima
Cel mai recent răspuns: ion_andonie , utilizator 21:13, 14 Mai 2016
ion_andonie a scris:

in ce masura casa de sanatate poate deconta lucrari de stomatologie (extractii tratamente lucrari dentare). Ce legilatie reglementeaza activitatea caselor de sanatate ?
Cu stima


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vreau sa dau in judecata casa de asigurari sanatate bucuresti Alt_om Alt_om Platesc sume aberante lunar si nu sufar decat de multe carii la dinti. Si stim toti cat de scumpi sunt stomatologii. Exista posibilitatea castigarii unui ... (vezi toată discuția)
Problema cu un stomatolog pubela pubela buna ziua am un mare necaz si as vrea sa stiu daca am sorti de izbanda in 2008 m-am adresat unui medic dentist pt mai multe probleme dentare. in urma ... (vezi toată discuția)
Lucrare dentara gresita florinn86 florinn86 Buna seara. Totul a inceput acum 2 luni , am strans ceva banuti si am zis sa ma duc la dentist sa-mi pun maselele . Am avut nevoie de 2 lucrari dentare ( punti ... (vezi toată discuția)