Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... legat de stomatologie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

legat de stomatologie

in ce masura casa de sanatate poate deconta lucrari de stomatologie (extractii tratamente lucrari dentare). Ce legilatie reglementeaza activitatea caselor de sanatate ?
Cu stima
ion_andonie a scris:

in ce masura casa de sanatate poate deconta lucrari de stomatologie (extractii tratamente lucrari dentare). Ce legilatie reglementeaza activitatea caselor de sanatate ?
Cu stima