Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... reabilitare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

reabilitare

am si eu o ? mai am un an si 5 luni din incercare vreau sa stiu daca pot face ceva sa reabilitez mai devreme precizez ca am luat 2ani cu suspendare si 2 de incercare complicitate furt dintr-o prostie si nu din pasiune?
Recomand celor ce imi rsp!!!
Nu se poate face nimic, trebuie sa asteptati sa treaca termenul de incercare.
Multumesc frumos!!!#-o