Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare anticipată cu pensie parțială
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare anticipată cu pensie parțială

Aș dori să știu dacă anii lucrați cu normă parțială (4 sau 2 ore) se consideră ca ani întregi de vechime, sau ca fracțiuni de an (1/2 sau 1/4), atunci când se solicită pensionarea anticipată cu pensie parțială. Vă mulțumesc.
~ Conținut șters la cerere ~