Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 CAEN Servicii Resurse Umane
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

CAEN Servicii Resurse Umane

O companie cu codul CAEN 7022 poate presta servicii de Resurse Umane si Salarizare?
Buna ziua

Ce intelegeti prin servicii de resurse umane si salarizare ?
Servicii de resurse umane - tot ce inseamna administrare de personal: intocmire contracte de munca, acte adiitonale, decizii, adeverinte, etc.
Salarizare: Calcul salarii cu documentele aferente: pontaj, stat salarii, fluturasi, D112, etc.