Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 CAEN 7022 si 7490
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

CAEN 7022 si 7490

Pe cod caen 7022 si 7490 pot desfasura activitatii de resurse umane, protectia muncii si psi?
Pe cod caen 7022 se pot desfasura activitatii de consultanta in managementul resurselor umane, protectia muncii si psi, daca vreti sa sustineti si cursuri in aceste domenii aveti nevoie de cod 8559.
QCERT a scris:

Pe cod caen 7022 se pot desfasura activitatii de consultanta in managementul resurselor umane, protectia muncii si psi, daca vreti sa sustineti si cursuri in aceste domenii aveti nevoie de cod 8559.

prin codul caen 7022 pot intocmi state de plata, contracte, acte aditionale si sa le depun On line?
utc a scris:

Pe cod caen 7022 si 7490 pot desfasura activitatii de resurse umane, protectia muncii si psi?

caen 7490 consultanta i domeniul securitatii dar intocmire documentatie si instruirea salaratiilor in ce cod caen intra?