Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Hotarare pronuntata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Hotarare pronuntata

Hotararea a fost pronuntata la finele anului 2011 . Aceste drepturi nu au putut fi acordate integral pana acum , deoarece a trebuit respectata ordonanta cu esalonare
procentuala in perioada 2012 -2016. Intrebarea mea mai exact este daca se poate emite tichet de masa cu numele si CNP-ul unui decedat si folosit de mostenitor .
Cand a decedat fostul salariat ?
Am scris in prima intrebare . Fostul salariat a decedat in luna noiembrie anul acesta
Daca deschideti mai multe topicuri legate de aceeasi problema, nu o sa mai intelegem nimic din nelamuririle dvs.

Sa inteleg ca pana acum nu ati pus in executare acea hotarare?
Cornel Vasile, Consilier juridic