avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 807 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Hotarare pronuntata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Hotarare pronuntata

Hotararea a fost pronuntata la finele anului 2011 . Aceste drepturi nu au putut fi acordate integral pana acum , deoarece a trebuit respectata ordonanta cu esalonare
procentuala in perioada 2012 -2016. Intrebarea mea mai exact este daca se poate emite tichet de masa cu numele si CNP-ul unui decedat si folosit de mostenitor .
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:27, 5 Decembrie 2015
Cand a decedat fostul salariat ?
Am scris in prima intrebare . Fostul salariat a decedat in luna noiembrie anul acesta
Daca deschideti mai multe topicuri legate de aceeasi problema, nu o sa mai intelegem nimic din nelamuririle dvs.

Sa inteleg ca pana acum nu ati pus in executare acea hotarare?
Ultima modificare: Sâmbătă, 5 Decembrie 2015
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drepturi salariale si tichete de masa castigate in instanta stoiandanaclaudia stoiandanaclaudia Mostenitorul salariatului decedat in noiembrie 2015 care nu a beneficiat de tichetele de masa castigate in instanta pentru perioada 2010 - 2011 , mai poate ... (vezi toată discuția)
Vouchere de vacanta ioana2122 ioana2122 Buna dimineata, intrebarea mea este urmatoarea: se acorda sau nu vouchere de vacanta pe anul 2016? Este obligatorie acordarea voucherelor de vacanta? Este ... (vezi toată discuția)
Tichetede masa pentru angajati invatamant andrei_70 andrei_70 Cunoasteti vreo prevedere legala care sa vina in sprijinul posibilitatii de acordare de tichete de masa/ tichete cadou angajatilor unei unitati de ... (vezi toată discuția)