Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cautarea unui document (hotarare de divort)
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cautarea unui document (hotarare de divort)

Am nevoie de o copie legalizata a unei hotarari de divort emisa intre anii 1956-1960 (nu stiu sigur anul), problema fiind ca tribunalul unde s-a dat hotararea pastreaza arhive numai din anul 1961...DE UNDE POT SA OBTIN ACEASTA COPIE?
Multumesc anticipat.
Valentin_sandu1969, utilizator