avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 400 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cautarea unui document (hotarare de divort)
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cautarea unui document (hotarare de divort)

Am nevoie de o copie legalizata a unei hotarari de divort emisa intre anii 1956-1960 (nu stiu sigur anul), problema fiind ca tribunalul unde s-a dat hotararea pastreaza arhive numai din anul 1961...DE UNDE POT SA OBTIN ACEASTA COPIE?
Multumesc anticipat.
Ultima modificare: Duminică, 6 Decembrie 2015
Valentin_sandu1969, utilizator

Alte discuții în legătură

Duplicat hotarare de divort evgheni evgheni Buna ziua ! Este posibila obtinerea in Bucuresti a unui duplicat a hotararii de divort emisa de Judecatoria Municipiului Constanta in urma cu 25 de ani? ... (vezi toată discuția)
Copie legalizata Vasile Rascanu Vasile Rascanu Scuzati-mi intrebarea, eu o consider stupida, dar asa mi s-a spus de catre un notar acreditat : Copia legalizata a unul ceritificat de divort se face numai la ... (vezi toată discuția)
Cum obtin sentinta de divort? cristinica1974 cristinica1974 Concret : divortul s-a pronuntat acum 3 ani si ceva, decizia a fost definitiva si irevocabila; problema este ca aceasta decizie nu a fost trimisa la partile ... (vezi toată discuția)