Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Politica unei firme
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Politica unei firme

Buna ziua !! Am o problema in legatura cu o firma pe un anumit site Am vrut sa comand un dextop pc la o firma numita [editat] si Cei de acolo miau spus ca politica lor e sa trimit bani printro tranzactie Bancara intai apoi cand ajung banii ei o sa imi puna coletul Leam rimis suma de 1000 de lei prin western apoi coletul pace sa mai fie si vreau macar nu sami redea suma inapoi vreau ca acea Firma sa nu mai fie existenta ei inca suntt activi si pe Facebook si site si inca se mai iau tepe si acum astept un Raspuns de la dumneavoastra!!!
Admin, administrator
Ati luat legatura cu ei, le-ati spus, aveti vreun raspuns ?
cand s-a intamplat asta ?
Puteti sa le faceti plangere penala pt inselaciune.